مجتمع فنی تهران

وب سايت مجتمع

www.mftalborz.ir

پنج درصد تخفيف ويژه ثبت نام اينترنتي

student.mftalborz.ir

اینستاگرام mftalborz

تلگرام mft_alborz

البرز کرج میدان ازادگان

32231995

32209102

مدیریت: مهندس یعقوبی

آدرس واحد فرديس:فرديس فلكه سوم جنب پيتزا خورشيد

تلفن ٣٦٥٢٦٠٥٥

به مجتمع فنی تهران نمایندگی مرکزی استان البرز خوش آمدید

این نمایندگی در سال1387 با در نظر گرفتن خلاء بین فضای آکادمیک مدرسه و دانشگاه و بازار کار داخلی و خارجی و با هدف پوشش نیازهای ناشی از این خلاء و از طریق برگزاری دوره آموزشی تخصصی و کاربردی افتتاح و در حال حاضر در هشتمین سال فعالیت خود به سر می برد. در طی این هشت سال، به لطف خداوند متعال افتخار این را داشته ایم که در چهار سال متوالی عنوان “نمایندگی برتر” در بین بیش از هشتاد نمایندگی مجتمع فنی تهران را کسب نموده ایم. اخذ گواهینامه تعهد به تعالی از مرکز مطالعات بهره وری و منابع انسانی در سال 1390 و در پی آن انتخاب مدیر عامل این مجموعه به عنوان” کارآفرین برتر” در حوزه خدمات، در استان البرز، نشان دهنده عزم راسخ ما در پایبندی به تعهدات کیفی ما در حوزه آموزش است.

ارزش های سازمانی ما مسئولیت پذیری و پاسخگویی، ارزش آفرینی برای مشتری، توجه به منافع سازمان، حفظ کرامت انسانی، یادگیری و بهبود مستمر، مسئولیت پذیری اجتماعی، خلاقیت و نوآوری، مشارکت و کار گروهی می باشد.

مجتمع فنی تهران نمایندگی استان البرز خدمات آموزشی خود را در قالب 8 دپارتمان تخصصی ارائه می دهد که عبارتند از:

-1دپارتمان فناوری اطلاعات که دارای 3 گروه شبکه و امنیت شبکه، وب و برنامه نویسی و مهارت های پایه است.

-2دپارتمان آموزش های مدیریت.

-3دپارتمان فنی و مهندسی.

-4دپارتمان برق و الکترونیک.

-5دپارتمان هنر و معماری.

-6دپارتمان عکاسی و سینمای دیجیتال.

-7دپارتمان مهارت های دانش آموزی.

-8دپارتمان علوم مالی.

کـه هر یک از این دپارتمان ها شامل زیرگروه های آموزشی تخصصی در حوزه های مختلف بوده و پذیرای شهروندان بالای 18 سال می باشند و دپارتمان مهارت هـای دانش آموزی این نمایندگی نیز مجری دوره های آموزشی کاربردی برای افراد زیر18 سال در مقاطع مختلف می باشد.

همچنین واحد آموزش های سازمانی نمایندگی البرز متخصص در زمینه برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و کاربردی بر اساس نیاز سازمان هـا می باشد. بدلیل حساسیت بسیار بالای انتخاب مسیر صحیح و اثربخش آموزشی، در هر یک از دپارتمان ها و واحدهای آموزشی فوق، ساختار سازمانی متشکل از مدیر دپارتمان و کارشناسان مرتبط برای ارائه مشاوره تخصصی به شما عزیزان در مجتمع در نظر گرفته شده است، که از ابتدا تا انتهای مسیر آموزشی، همواره شما را همراهی خواهند نمود.

مجتمع فنی تهران استان البرز مجتمع فنی تهران در کرج مجتمع فنی تهران شعبه استان البرز مجتمع فنی تهران شعبه کرج مجتمع فنی تهران فردیس مجتمع فنی تهران کرج مجتمع فنی تهران نمایندگی کرج مجتمع فنی تهران نماینده کرج مجتمع فنی تهران نمایندگی کرج مجتمع فنی تهران


ارسال دیدگاه

ابتدا نام خود را بنویسید و سپس در کادر بزرگتر دیدگاه را در آخر نیز ارسال را بزنید، توجه داشته باشید که دیدگاه ها پس از تائید نمایش داده می شوند، پس از زدن ارسال دیدگاه شما ارسال شده و در صف بررسی قرار می گیرد


مجتمع فنی تهران

خلاصه مشخصات:

  • مهندس یعقوبی
  • 2231995 - 2209102
  • آزادگان