گالری ساعت کنز

گالری ساعت کنز

کرج خیابان مطهری چهارراه نبوت مرکز خرید مهستان طبقه دوم واحد 337

 02632560337

09124220230

DSC_3826 DSC_3886

DSC_3829 DSC_3830 DSC_3832 DSC_3833 DSC_3834 DSC_3836 DSC_3838 DSC_3840 DSC_3841 DSC_3842 DSC_3844 DSC_3845

زمان برای همه انسان ها از اهمیت زیادی برخوردار است. به ویژه در عصر حاضر که افراد به دلیل مشغله های کاری، ترافیک های شهری و سایر دلایل دیگر، کمتر می توانند وقت اضافی به دست بیاورند و همین موضوع اهمیت برنامه ریزی زمانی برای انجام امور کاری و شخصی را نشان می دهد. اکثرا عادت دارند که همیشه یک ساعت مچی با خود به همراه داشته باشند زیرا تمایل دارند که هر لحظه زمان را کنترل کرده و متوجه شوند که دقیقا چقدر وقت برای انجام سایر امور برای ان ها باقی مانده است. اما نکته بسیار جالب این است که ساعتی که شما به مچ دست خود می بندید بخشی از تصورات مردم نسبت به شما را رق خواهد زد. شاید این موضوع برای شما تعجب آور بوده و سریعا موضع گیری کنید که نوع و مدل ساعت اهمیتی ندارد بلکه مهم این است که زمان را درست نشان دهد اما این طرز فکر درست نیست. فرض کنیم که شما در عصر حاضر ساعتی را با خود به همراه دارید که پدربزرگتان در نیم قرن پیش از ان استفاده کرده است. این ساعت بسیار قدیمی است و از این نظر ارزش خود را دارد اما مسلما زمانی که در میان مدل هی جدید ساعت قرار گیرد، نه تنها از نظر ظاهر بلکه از نظر کارایی نیز بسیار عقب مانده به نظر خواهد رسید و همین مطلب، تمام صحبت های ما در مورد اهمیت داشتن یک ساعت شیک و ایده آل است.

داشتن ساعتی زیبا و خاص، نیازمند خرید از مراکز معتبر است که برندهای مختلف جهان را به مشتری عرضه می کنند. برای مثال  “فروشگاه ساعت کنز” به عنوان یک کلکسیون کامل ساعت های مچی در کشور  جایگاه بسیار خاص داشته و استبال فراوانی از محصولات ارائه شده در این فروشگاه می گردد.

مشخصات فروشگاه گالری ساعت کنز :

در این مرکز فروش انواع ساعت های مچی، تنوعی از ساعت ها براساس برند، مدل، رنگ، طراحی ساعت و همچینن اندازه در آن به چشم می خورد و زمانی که مشتری وارد فروشگاه ساعت کنزمی شود از این همه تنوع شگفت زده خواهد شد.

مشخصه دیگر فروشگاه ساعت کنز توجه به آخرین تولیدات جهانی در زمینه ساعت های مچی است. برخی از افراد بسیار حساس بوده و همیشه تمایل دارند آخرین مدل از ساعت یک برند را داشته باشند. در این فروشگاه به دلیل توجه به این مسئله، سهولت دسترسی به مدل های روز دنیا فارهم شده است.

در مورد هزینه ها نیز دو مطلب لازم به ذکر است اول این که قیمت ها کاملا واقعی و براساس ارزش واقعی محصول در اختیار مشتری قرار می گیرد و به هیچ عنوان منفعت طلبی بی منطق در زمینه فروش در فروشگاه ساعت کنز وجود ندارد. از طرف دیگر این مرکز فروش در زمان های خاص و به مناسب های ویژه تخفیف هایی را برای برخی از مدل های ساعت خود ارائه می کند.

همچنین در صورتی که ساعت خریداری شده پس از مدتی مشکل پیدا کرد شما می توانید به همین مرکز مراجعه کرده و در صورت اعتبار زمانی گارانتی از خدمات رایگان تعمیرات و در غیر این صورت از تعمیرات با هزینه مناسب برخوردار شوید.


نظرات (4)

 • سارا همتی
  پاسخ

  من ازین فروشگاه خرید کردم برخورد و سرویس دهی عالی و تنوع مدل ها برندها و قیمت ها عالی بود
  ۱۰۰‎٪ پیشنهاد میشه

 • Ehsan bahrampor
  پاسخ

  Ehsan bahrampor

 • Mahsa
  پاسخ

  ممنون سرویس دهی عالیتون

 • Roya
  پاسخ

  من مووادو جواهر نشان ازتون گرفتم عالیییییی
  برخورد و کار حرفه ایی تنوع بالا

ارسال دیدگاه

ابتدا نام خود را بنویسید و سپس در کادر بزرگتر دیدگاه را در آخر نیز ارسال را بزنید، توجه داشته باشید که دیدگاه ها پس از تائید نمایش داده می شوند، پس از زدن ارسال دیدگاه شما ارسال شده و در صف بررسی قرار می گیرد


گالری ساعت کنز

خلاصه مشخصات: