کلینیک پوست و مو دکتر دربندی

کلینیک پوست و مو دکتر دربندی

20 درصد تخفیف برای کاربران پرشین لیدر

البرز کرج بلوار هفت تیر به سمت چهارراه مصباح روبروی شهرداری منظقه 2 نبش کوچه صفا مجتمع نقشینه طبقه 2 واحد 6

ساعت کاری 16 الی 21 همه روزه

32738344

09030786166

کلینیک پوست و مو دکتر دربندی:
سلامت پوست و مو برای همه ما از اهمیت زیادی دارد. زمانی که کوچکترین آسیب به بخشی از پوست ما به ویژه پوست صورت وارد می شود و یا این که موهای ما بد شکل شده و یا ریزش پیدا می کند، در این زمان مهمترین دغدغه ما بازگرداندن شادابی و سلامت پوست و مو خواهد بود. لذا در مورد این مسئله باید به دو نکته توجه داشت:
سعی کنید که همیشه در حفظ سلامت پوست و موی خود کوشا باشید و از بروز هر گونه مشکل پیشگیری نمایید.
به هر حال ممکن است علی رغم رسیدگی و توجه زیاد به پوست و مو، باز هم این دو بخش مهم از بدن ما دچار مشکل شده و سلامتی آن ها به خطر بیافتد. در این زمان باید سریعا به متخصص مراجعه نموده تا با یافتن علت این مشکل، سلامتی شما را در زمینه پوست و مو مجددا به شما بازگرداند.
اما مطلب مهم در این مبحث این است که همانند سایر اعضای بدن انسان که در همیشه به آن ها اهمیت داده می شود، شما باید به سلامت پوست و موی خود نیز توجه داشته باشید و حتی هر از گاهی به پزشک متخصص مراجعه نموده و از سلامت آن ها مطمئن شوید. در این زمان است که انتخاب متخصص مجرب اهمیت زیادی پیدا می کند. ما به شما توصیه می کنیم که با اطمینان خاطر به کلینیک پوست و مو دکتر دربندی مراجعه کنید.
خدمات کلینیک پوست و مو دکتر دربندی:
حتما این سوال برای شما پیش آمده است که چرا پیشنهاد ما در زمینه خدمات درمانی و بهداشتی پوست و مو، کلینیک پوست و مو دکتر دربندی است. توصیه می کنیم که ادامه مقاله را از دست ندهید:
در این کلینیک کلیه خدمات مربوط به زیبایی و سلامت پوست شامل میکرودرم، میکرودرم ابریژن، جوانسازی، لیزر درمانی، لیزر فراکشنال، میکرونیدلینگ، پاکسازی صورت، درمان جای جوش و آکنه، درمان جای زخم، ماه گرفتگی و هر گونه عارضه پوستی، لیفتینگ پوست با نخ، با بهترین تجهیزات روز دنیا و آخرین دستاوردهای تکنولوژی برای بیماران و مراجعه کنندگان ارائه خواهد شد. لازم به ذکر است که این خدمات تنها مختصص پوست صورت نیست بلکه در ناحیه از بدن که عرضه پوستی قابل درمان وجود داشته باشد در کلینیک پوست و مو دکتر دربندی به صورت کاملا تخصصی درمان خواهد شد.
یکی از دغدغه های همه انسان ها مسئله رشد موهای زائد در بدن است که متاسفانه پس از هر بار اصلاح، در مدت کوتاهی مجددا رشد می کنند. یکی از بهترین روش های حذف موهای زائد که به مرور زمان منجر به ریشه کن شدن این قبیل موهای اضافی می گردد، لیزر درمانی است که با بهترین کیفیت و با بهترین تجهیزات در کلینیک پوست و مو دکتر دربندی انجام می شود.
متاسفانه در سال های اخیر مسئله ریزش مو به ویژه در آقایان افزایش یافته است و افراد علاقمند به رفع این عارضه و رشد مجدد موهای خود هستند. در کلینیک پوست و مو دکتر دربندی با متد روز جهانی صورت گرفته و این اطمینان به بیماران داده می شود که روشی تضمین شده برای آن ها ارائه می گردد.
یکی دیگر از خدمات کلینیک پوست و مو دکتر دربندی، زالو درمانی و حجامت برای بیماران است که در این کلینیک زالو درمانی با بهترین امکانات صورت خواهد گرفت.

IMG_1668 IMG_1670 IMG_1671 IMG_1672 IMG_1673 IMG_1674 IMG_1675 IMG_1676 IMG_1679

 

جواین دوباره را تجربه کنید

هایفوتراپی

HIFU

جوانسازی صورت گردن و غبغب تنها در یک جلسه بدون درد و بدون جراحی

پوست مو لیزر

جوانسازی با

RF فراکشنال

میکرودرم

مزوتراپی

میکرونیدلینگ

لیزر موهای زائد

پکیج ویژه با مناسب ترین قیمت ها

روش ترکیبی با مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا

جوانسازی صورت و دست با میکرونیدلینگ

طب سنتی زالودرمانی حجامت بارش درمانی

پاکسازی پوشت و میکرودرم ابریژن

درمان ریزش مو و رشد مجدد موها

درمان آکنه و جای جوش

لیفت با نخ و PRP

ژل و بوتاکس


ارسال دیدگاه

ابتدا نام خود را بنویسید و سپس در کادر بزرگتر دیدگاه را در آخر نیز ارسال را بزنید، توجه داشته باشید که دیدگاه ها پس از تائید نمایش داده می شوند، پس از زدن ارسال دیدگاه شما ارسال شده و در صف بررسی قرار می گیرد


کلینیک پوست و مو دکتر دربندی

خلاصه مشخصات:

  • 16 الی 21 همه روزه
  • دکتر دربندی
  • 09030786166
  • 32738344
  • هفت تیر